Příměstské tábory – léto 2020

Co je potřeba před nástupem na příměstský tábor

1. Vyplnit online přihlášku. Rezervační systém WeBooker, přes který probíhají platby bohužel neumožnuje zadání všech informací, které potřebujeme znát.
    Připravili jsme proto online formulář pro snadné vyplnění. Zde jsou odkazy na online přihlášky na jednotlivé tábory

1. Online přihláška pro příměstské tábory ve Slunečnici v červenci (školní děti)
    2. Online přihláška pro příměstské tábory ve Slunečnici v srpnu (školní děti)
    3. Online přihláška pro příměstské tábory ve Slunečnici – Schůdek (předškolní děti)
    4. Online přihláška pro příměstské tábory JeduEdu (Líbeznice, Měšice)
  2. Zajistit potvrzení od lékaře. Jedná se o standardní posudek od léka5e, že je dítě schopno účasti na příměstském táboře.
    Dle platných doporučení Ministerstva zdravotnictví by měl být posudek vydaný v roce 2020 (i když je platnost 2 roky).
    Stačí odevzdat kopii při nástupu na tábor, nebo předem poslat naskenovaný dokument na adresu tabory@klubslunecnice.cz, nebo tabory@jeduedu.cz.

Co je potřeba v den nástupu na příměstský tábor

1. Odevzdat prohlášení o bezinfekčnosti. Tento dokument musí být odevzdán v originále a podepsaný zákonným zástupcem. Datum podpisu musí souhlasit s datem zahájení tábora.
    Bez tohoto dokumentu dítě nemůže na tábor nastoupit! Dokument je ke stažení na našich stránkách. Doporučujeme stahovat a tisknout až těsně před zahájením tábora. MzČR průběžně mění a doplňuje požadavky na obsah čestného prohlášení, dle vývoje epidemiologické situace. Aktuální verze bude také k dispozici vytištěná při nástupu na tábor u vedoucího.
  2. Odevzdat kopii kartičky pojištěnce. Není nutné, pokud již dítě nosí kartičku u sebe, pouze je to potřeba sdělit vedoucímu.
    Naskenovanou kartičku je možné předem poslat na adresu tabory@klubslunecnice.cz, nebo tabory@jeduedu.cz.
  3. V případě, že bude dítě přicházet/odcházet samo, je potřeba vyplnit formulář se souhlasem. Také to platí, pokud bude dítě vyzvedávat někdo jiný než zákonný zástupce.
    Formulář bude k dispozici vytištěný u vedoucího tábora.

V průběhu tábora

1. Děti přicházejí na tábor ráno mezi 8:00 a 8:45.
  2. Vyzvedávání dětí z tábora je mezi 16:30 a 17:00.
  3. Přezůvky
  4. Dítě by mělo mít čepici a být namazané opalovacím krémem.
  5. Každý by měl mít láhev s pitím, kterou budeme v průběhu dne doplňovat (voda, voda se šťávou).
  6. Pro děti je zajištěna dopolední svačinka a oběd, vlastní svačiny jsou dle Vašeho uvážení.
  7. V rámci některých táborů se s dětmi vypravíme na výlet (bude upřesněno vždy v pondělí), na tento den je potřeba mít s sebou:
    1. Baťůžek na věci
    2. Láhev s pitím
    3. Průkazku na MHD (pokud dítě má), nebo jízdenky
    4. Pláštěnku
    5. Přiměřené kapesné
    6. Roušku

Případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailových adresách tabory@klubslunecnice.cz, nebo tabory@jeduedu.cz.