Narozeninové oslavy

POŘÁDÁME PRO DĚTI PÁRTY STOLETÍ

Už se to pomalu blíží. Ten nejoblíbenější den v roce – oslava narozenin. Uspořádejte akci pro rodinu i kamarády v Klubu Slunečnice a my vám můžeme zaručit, že děti budou mít o zábavu postaráno. Koncept oslavy nabízíme ve dvou variantách. První možnost je čistě pod naší taktovkou s vybraným tématem, druhá varianta nabízí pronájem našich prostor s programem, který si zajistíte.

1. Oslava s tématem na míru

VAŠE AKCE BUDE JEDINEČNÁ

Dokážeme vám připravit událost, kterou si vaše děti užijí od začátku do konce a na kterou jen tak nezapomenou. Řekněte nám, co je baví, jakou pohádku mají nejraději, jaké jídlo jim chutná a my vám vymyslíme program ušitý na míru.

Témata v nabídce

• Cars
  • Avengers
  • Princess Party
  • Safari – Jungles party

PARAMETRY OSLAVY

Kdy

Kterýkoliv pátek od 16.00 do 18.00 hodin, po dohodě možné i dříve nebo o víkendu*

Délka oslavy

2 hodiny

Pro koho

Oslavy s programem jsou určeny dětem bez přítomnosti rodičů (kromě rodičů oslavence)

Minimální věk

4 roky

2.890Kč

max 8 dětí

Malá oslava

Menší oslava pro maximálně 8 dětí včetně oslavence

4.490Kč

max 14 dětí

Velká oslava

Vélká oslava pro maximálně 14 dětí včetně oslavence

Co všechno cena zahrnuje

• Výzdobu prostor a dekorace dle vybrané tematiky (balónky, slavnostní tabule, girlanda).
  • Možnost výběru tematiky: Cars, Avengers, Princess Party, Safari & Jungle Party.
  • Přítomnost koordinátora a animátora na 2 hodiny plné her a soutěží.
  • Nápoje: 2 litry sladkého pití dle domluvy, džbán s vodou, lahev dětského šampaňského.
  • Pokrmy: slané a sladké pečivo, ovocná/zeleninová mísa.

Máte zájem o téma, které nemáme v nabídce? Dejte nám vědět 2 měsíce dopředu a my vám oslavu v duchu oblíbené pohádky připravíme.

* Za oslavy s tématem na míru, nebo doplňkový programem konané o víkendu účtujeme přílatek 500Kč.

Doprovodný program

• LEGO hrátky
  • princeznovský salon krásy
  • kreativní dílnička plná tvoření

Doprovodný progrma je za příplatek 500 Kč pro malou oslavu a 800 Kč pro velkou oslavu.

Pro vaše děti zajistíme i speciální program

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

MOŽNÁ PŘIJDE I KOUZELNÍK

BALONKOVÝ MÁG

ZOO KOUTEK

Délka programu: 1,5 hodiny
Cena: 800 Kč
Rezervaci je třeba nahlásit měsíc dopředu.

CHEMICKÉ POKUSY

Délka programu: 1 hodina
Cena: 600 Kč
Rezervaci je třeba nahlásit měsíc dopředu.

SPECIÁLNÍ PŘÁNÍ

Co by vás na oslavě potěšilo?

2. Oslava ve vlastní režii

NAŠE PROSTORY JSOU VÁM K DISPOZICI

Pronajměte si plně vybavenou hernu, šatnu a místnost s dlouhým stolem vhodným pro slavnostní tabuli a pozvěte skupinu přátel. K dispozici vám bude kuchyňka s plastovým, skleněným i porcelánovým nádobím, skleničky, příbory, rychlovarná konvice, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a kávovar Dolce Gusto.

PARAMETRY OSLAVY

Den

sobota nebo neděle

Čas

V rozmezí od 10 do 20 hodin

Délka oslavy

min. 3 hodiny

Kapacita

20 lidí

Minimální věk

4 roky

400 Kč / hod.

Podmínky rezervace oslav

OBJEDNÁVKA, ZÁLOHA A POSLEDNÍ DETAILY

Rezervace termínu platí v okamžiku potvrzení přijetí objednávky a složení nevratné zálohy 600 Kč. Objednávka je závazná a ve společném zájmu je doladit všechny detaily nejpozději 3 dny před samotnou oslavou.

Nezávazná poptávka