Příměstský tábor schůdek

Přezůvky s sebou

Další otázky

tabory@klubslunecnice.cz

Příměstský tábor,  plný zábavy, her a tvořivých aktivit. Vše pod vedením naši paní učitelky ze školičky Schůdek.

Nejedná se pouze o hlídání dětí, ale celý týden bude nabitý aktivitami. Děti budou trávit také hodně času venku, pokud počasí dovolí.

Program je vhodný pro děti od 3 do 5 let. Vypisujeme dva termíny, které mají souběh s příměstskými tábory pro větší děti, které se také konají ve Slunečnici, aby bylo postaráno i o starší sourozence.

Celý program je tvořen ze tří hlavních aktivity:

– klidové (kreativní tvoření kreslení a malování)

– pohybové (organizované jednoduché týmové hry, hra venku, cvičení)

– výlet: podle možnost s dětmi podnikneme jeden delší výlet (Čakovice, Měšice, Ctěnice)

Organizace dne

• Příchod dětí ráno od 7:30 a denní aktivity začínají v 8: 30 po příchodu všech dětí. Budeme tvořit, malovat a vyrábět.
  • 9.30 následuje svačinka, kterou dětem připraví rodiče s sebou do školičky. Pitný režim je zajištěn po celou dobu programu.
  • 10:00 – 11:45 aktivity venku blízkém okolí (hry, vyrábění, hřiště). Dle možností naplánujeme i jeden delší výlet (Čakovice, Měšice, Ctěnice).
  • následuje oběd (bude zajištěn v budově klubu Slunečnice) a odpočinek dětí – každé dítě bude mít svojí postýlku, tak jako jsou zvyklé ze školek
  • 14:30 svačinka (zajišťují rodiči – k dispozici je lednička) – Po odpolední svačince, si budeme hrát v prostorách klubu, nebo půjdeme na hřiště, kde si děti po domluvě vyzvednou rodiče do 17:00

Program a zaměření

Program tábora je sestavený tak, aby se kluci a holky, pod vedením kvalifikovaného lektora hlavně zabavili, pohráli a rozvíjeli svoje motorické a sociální dovednosti společně se samostatností.

Během celého dne mají dostatek fyzických aktivit na čerstvém vzduchu.

PROGRAM DNE

Příchod dětí7:30 – 8:30h
Tvoření, malování a vyrábění8:30 – 9:30h
Svačinka9:30h
Venkovní aktivity10 – 11:45h
Oběd a odpočinek12-14h
Svačinka14:30h
Venkovní aktivity (dle počasí) a odchod dětí15h-17h

CENA

Cena je 2.925Kč za týden včetně stravování (pitný režim, oběd a malá svačinka).

Na dotaz je možné se přihlásit i na jednotlivé dny. Cena je 650Kč na den včetně stravování.

Kapacita 14 míst.

STORNO PODMÍNKY

Výše stornovacího poplatku:

1. při zrušení účasti v době do 60 dnů před začátkem: jednorázově 500,-Kč
  2. při zrušení účasti v době od 60 do 30 dnů: 20 % z Táborného
  3. při zrušení účasti v době od 30 dnů do 14 dnů: 50 % z Táborného
  4. při zrušení účasti v době od 13 dnů do 4 dnů: 70 % z Táborného
  5. při zrušení účasti v době 4 dnů a méně: 100 % z ceny z Táborného

GALERIE

PODÍVEJTE SE NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

KONTAKTUJTE NÁS

Vaše jméno (vyžadováno)