Špuntíkovo hlídací dopoledne

Pro skupinu maximálně 7 dětí od 2,5 let je připraven dopolední program plný hraní, poznávání, tvoření a jiných zajímavých aktivit. Při příznivém počasí budeme čas strávit venku. Pokud nám zaprší, využijeme naší krásně vybavenou dětskou hernu Klubu Slunečnice.

Nástup možný od 8:00 do 8:30
Vyzvedávání od 11:30 do 12:00

Po příchodu všech očekávaných dětí, strávíme čas hraním v naší bohatě vybavené herně, kde si zazpíváme, zacvičíme a naučíme se dětské říkanky. Až si něco hezkého v naší dílně vyrobíme a nasvačíme se půjdeme se proběhnout na hřiště. Zbytek společných chvil strávíme povídáním, skládáním puzzle, nebo hrou s legem.

S sebou:

• dopolední svačinku a pití
  • náhradní oblečení na pobyt venku
  • náhradní oblečení pro případ “nehody”
  • přezůvky

Rádi bychom Vašim dětem připravili chvilky plné klidu, zábavy a celkové pohody v našem Klubu Slunečnice. S péčí o děti máme letité zkušenosti a tak nás pláč a zlobeníčko nijak nepřekvapí. Maximálním počtem 7 dětí, chceme zabezpečit individuální přístup i pro ty děti, které se díky Covidové situaci vlastně ani neměli možnost zapojit do kolektivu a zkusit si jaké to je, mít kamarády. Naše dopolední hlídání může bez doprovodu rodičů Vaše dítě navštěvovat pravidelně, nebo podle toho, jak se Vám to bude hodit. Před plánovanou docházkou zaregistrujete Vaše děťátko přes náš rezervační systém.

V ceně jsou zahrnuty veškeré výtvarné potřeby, hygienické potřeby, pitný režim (voda, čaj). V ceně není zahrnuto jídlo.

Zvýhodněné vstupné pro druhého sourozence -20%.
Cena po 10ti vstupech o 20% nižší.