Přerušení aktivit

Vážení rodiče,

vzhledem k vývoji situace v ČR a dnešnímu vyhlášení nouzového stavu vládou ČR, oznamujeme, že od pátku 13. 3. 2020 přerušujeme veškeré aktivity Klubu Slunečnice.

Chceme jít společensky zodpovědnou cestou, a tímto krokem podpořit opatření vedoucí k všeobecnému snížení osobního kontaktu mezi lidmi.

V tuto chvíli až do odvolání přerušujeme veškeré aktivity:

1. Zájmové kroužky pro děti ve všech prostorách a lokalitách (prostory klubu, tělocvična Třinecká, ZŠ Na Balabence, Edu Bubo Klub, ACE jazykové studio)
  2. Kurzy pro rodiče s dětmi
  3. Mateřské centrum
  4. Mini školka Schůdek
  5. Oslavy a další akce
  6. Cvičení pro dospělé

Prozatím nejde předvídat, jak dlouhé období v tomto režimu máme před sebou. Pokud opatření nepřesáhnou délku 1 měsíce, budeme se snažit veškeré hodiny kroužků nahradit do konce školního roku. V případě delšího období vás budeme včas informovat o způsobech řešení.

S pozdravem a buďte zdrávi

Jan Dadík

ředitel Klubu Slunečnice, z.ú.
info@klubslunecnice.cz