Informace ze Slunečnice

Červenec 9

Příměstské tábory – léto 2020

Připravili jsme pro stránku, kde se dozvíte vše o účasti na našich příměstských táborech.

Červen 8

Týden otevřených dveří

Ve dnech 15. - 19.6. si můžou Vaše děti přijít vyzkoušet některý z kroužků Klubu Slunečnice

Květen 6

Obnovení aktivit

Od pondělí 11. 5. 2020 začínáme obnovovat aktivity Klubu Slunečnice. Přinášíme aktuální informace a pravidla, která bude nutné dodržovat.

Duben 16

Virtuální Slunečnice

Některé z kroužků Klubu Slunečnice jsme se rozhodli spustit online. Zde se můžete dozvědět více informací.

Březen 13

Přerušení aktivit

Od pátku 13. 3. 2020 přerušujeme veškeré aktivity Klubu Slunečnice

Březen 10

Aktuální informace k tématu COVID-19

Opatření v souvislosti s aktuálními informacemi Bezpečnostní rady státu

Březen 2

Letní příměstské tábory

Volná místa na příměstských táborech rychle ubývají, neváhejte proto s přihlášením!

Únor 17

MATEŘSKÉ CENTUM – RARÁŠCI

V pátek 21.2.2020 a v pátek 28.2.2020 nebude probíhat Mateřské centrum

Leden 29

LEGO robotika v Edu Bubo Klub Vysočany

Od února 2020 začíná náš kroužek Stavění LEGO robotů v Edu Bubo Klubu na Nové Harfě.

Leden 18

LEGO robotika v ZŠ Na Balabence

Od února 2020 začínají naše kroužky LEGO WeDo robotika v ZŠ Na Balabence. Místa jsou omezená neváhejte s přihlášením.

Prosinec 22

Vánoční prázdniny

Po dobu vánočních prázdnin od pondělí 23.12. do pátku 3.1. je Klub Slunečnice zavřený. Tešíme se na Vás opět v pondělí 6.1.2020. Krásné Vánoce Vám přeje tým Klubu Slunečnice

Prosinec 13

Robotický Workshop

Přijďte si postavit robotického Santu se sobem nebo Polární expres.