Vánoční online jarmark

NÁKUPEM PODPOŘÍTE PROVOZ KLUBU SLUNEČNICE

Připravili jsme pro Vás a Vaše děti kreativní aktivity na doma, nebo drobné výrobky a dárky.

Kreativní aktivity vždy obsahují textový nebo video návod a balíček s materiálem potřebným na jejich výrobu

AKTIVITY A DÁRKY BUDEME DOPLŇOVAT KAŽDÝ TÝDEN

DROBNÉ VÝROBKY A DÁRKY

Výrobky a dárky zakoupíte prostřednictvím našeho rezervačního systému. Zaplatit můžete online, převodem nebo v hotovosti při vyzvednutí v Klubu Slunečnice.

DŘEVĚNÝ OBRÁZEK LOĎIČKA

Dřevěnou destičku si můžete vymalovat pastelkami dle vlastní fantazie a kostičky seskládat do tvaru lodě a poté nalepit lepidlem.

DŘEVĚNÝ OBRÁZEK KYTIČKA

Dřevěnou destičku si můžete vymalovat pastelkami dle vlastní fantazie a kostičky seskládat do tvaru kytičky a poté nalepit lepidlem.

VÁNOČNÍ DEKORAČNÍ POLŠTÁŘEK

Polštářek je ušit ze 100% bavlny, náplň 100% polyester. Rozměr na výšku je cca 25cm. Tvar srdce nebo hvězda.

ČERTOVSKÁ SKLÁDAČKA

Blíží se Mikuláš, poskládejte si s dětmi malého roztomilého čertíka. Veškerý potřebný materiál je v pytlíčku. Čertík je vysoký cca 12 cm.

KERAMICKÁ DÍLNA

Vyberte si výrobek z naší keramické dílny a podpořte tak Slunečnici. Všechny výrobky vznikly v našem keramickém kroužku.

DŘEVĚNÝ OBRÁZEK LOĎIČKA

DĚTSKÉ ROUŠKY

Podpořte náš klub v této nelehké době a zakupte si námi ušitou roušku. Roušky šijeme různé. Pro holčičky a kluky. Je ušitá ze 100% bavlny, dvouvrstvá, na kulatou gumičku za uši, kterou skoro neucítíte. V mnoha různých barvách.

KERAMICKÁ DÍLNA

DOSPĚLÉ ROUŠKY

Podpořte náš klub v této nelehké době a zakupte si námi ušitou roušku. Roušky šijeme různé. Pro maminky a tatínky. Je ušitá ze 100% bavlny, dvouvrstvá, na kulatou gumičku za uši, kterou skoro neucítíte. V mnoha různých barvách.

KREATIVNÍ AKTIVITY NA DOMA

Kreativní aktivity zakoupíte prostřednictvím našeho rezervačního systému. Zaplatit můžete online, převodem nebo v hotovosti při vyzvednutí v Klubu Slunečnice.

Kreativní aktivity je také možné vyměnit za hodiny zaplacených kroužků. Vždy 1 aktivita = 1 hodina kroužku. Stači vyplnit jednoduchý formulář a my se Vám ozveme.

Dobrou noc, myšičky...

Roztomilé spinkající myšičky se líbí nejen dětem. Ve skořápce od vlašského oříšku se jim jistě sladce spinká. Potřebný materiál k výrobě dvou spinkajících myšiček je k vyzvednutí ve Slunečnici.

Strašidelný obrázek

Vymalujte si s Janou strašidelný obrázek s dýní, létajícím duchem a netopýrem. Potřebný materiál k výrobě tohoto obrázku je k vyzvednutí ve Slunečnici.

Kreativní krabička na drobnosti

Recyklujte obal, který by skončil v odpadu a vdechněte mu nový život. Krabička je potažená ozdobnou látkou a dozdobena džínovou aplikací. Potřebný materiál k výrobě včetně krabičky je k vyzvednutí ve Slunečnici.

Podzimní moudré sovy

Na procházce sesbírejte pár padlých listů ze stromů a krátkou slabší větvičku a s Janou vytvořte krásný podzimní obrázek. Sovy a další potřebný materiál k výrobě na vás už čeká ve Slunečnici 🙂

Vyzvednutí v Klubu Slunečnice, Rýmařovská 561, P8 - Letňany

Po-Pá dopoledne od 7:30-10:00