50 minut

za pololetí /

1820

Kompenzační cvičení starší školáci

Lektor

Veronika Maurová

Kategorie

Pohybový

POPIS KROUŽKU

Lekce se bude skládat z fyzio a jógových cviků na posílení bříška, mezi lopatkových svalů, protažení všech zádových svalů, svalů nohou a rukou.
Cvičit se bude 45 minut vždy podle sestavy cviků a sil.

DALŠÍ INFORMACE

Co je kompenzační cvičení?

Zjednodušeně řečeno se jedná o soubor uvolňovacích, protahovacích (strečink) a posilovacích cviků, které mají za úkol „něco“ kompenzovat=vyrovnávat. Nejčastěji kompenzujeme nadměrnou nebo jednostrannou zátěž, dále nedostatek pohybu, sedavý způsob života nebo vadné držení těla.

Bohužel, poruchy pohybového aparátu se netýkají jen dospělých, ale i dětí, a to už od nejútlejšího věku. Největší zlom však často nastává při nástupu do školy. Děti tráví spoustu času ve školní lavici, nosí těžké tašky a batohy, často jsou z nejrůznějších důvodů uvolňovány z hodin tělesné výchovy, byť by naopak potřebovaly pravidelnou fyzickou aktivitu, rozvíjet všestranné pohybové schopnosti a dovednosti a svůj volný čas mnohdy tráví s mobilem nebo tabletem v ruce.

Pošlete své děti k nám do klubu uvolnit, protáhnout a posílit své svaly. Naleznou fyzickou i psychickou rovnováhu. Odnesou si dobrý pocit a nespočet zajímavých informací a tipů, jak pracovat se svým tělem.

Na cvičení zvolte vhodné cvičební oblečení a pití s sebou:-)

Vzhledem k charakteru kroužku a s odkazem na Provozní řád Klubu Slunečnice, který jste obdržely spolu s přihláškou na kurz je student povinen dodržovat pokyny lektora a nevhodným chováním nerušit výuku. V případě, že se tak děje opakovaně, je student z kurzu vyloučen.

Naši lektoři

Veronika Maurová

Lektorka pohybových kroužků
ZOBRAZIT

Cena : 1820 Kč

Počet míst : 10

Obtížnost : Začátečník

Místo konání : Klub Slunečnice

Určeno pro : 10-15 let

Dotazy

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše zpráva

    Souhlas s ochranou osobních údajů