NAROZENINOVÉ OSLAVY

narozeniny

Dětská narozeninová oslava

Chcete svým dětem dopřát něco výjimečného k narozeninám?
Přijďte do rodinného a volnočasového centra Klub Slunečnice a my Vám připravíme dětskou narozeninovou oslavu, na kterou vaše děti nikdy nezapomenou.
Vaše děti se mohou těšit na spoustu her s kamarády a hodně zábavy.

Celá oslava probíhá ve slavnostně vyzdobené místnosti, kde je připraveno občerstvení na  slavnostní tabuli, dále mají děti k dispozici prostornou hernu, ve které probíhají hry, soutěže a tanec. O program se po celou dobu oslavy starají dva animátoři (nutné pro plynulý průběh soutěží).

Podle zálib oslavence může být celá oslava, včetně her a soutěží, tematicky zaměřená.

Rádi uspořádáme narozeninovou oslavu na téma, které si vyberete. Mezi nejoblíbenější  patří piráti, putování pohádkou, lovecká oslava, víly, princezny, pravěk, strašidla, detektivní, vědecká, dopravní ...

Oslavy  jsou určeny dětem bez přítomnosti rodičů.

Minimální věk zúčastněných dětí je 4 roky.

Oslavu je možné uspořádat kterýkoliv pátek od 16:00 do 18:00 (po dohodě je možné i dříve). Délka oslavy je 2 hodiny.

Pro zájemce o oslavu "ve vlastní režii"  také nabízíme pronájem prostor  – 350,- Kč za každou započatou hodinu. Pro tento účel je možné si rezervovat sobotu a nebo neděli (všední dny pouze po předchozí konzultaci).

V pronájmu je k dispozici plně vybavená herna, šatna, kuchyňka a místnost s dlouhým stolem vhodným pro slavnostní tabuli.

Vybavení kuchyňky:

- plastové , skleněné i porcelánové nádobí

- skleničky

- příbory

- rychlovarná konvice

- lednice

- mikrovlná trouba

- myčka nádobí

PROSTORY K PROHLÉDNUTÍ:

FOTOGRAFIE ZDE

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA ZDE

enlightenedObjednávka námi přijatá je závazná a k jejímu upřesnění může dojít nejpozději 3 dny před oslavou. Děkujeme za pochopení

Protože je o tyto oslavy velký zájem, doporučujeme včasnou rezervaci termínu.

Bližší informace a rezervace jsou možné na:

info@klubslunecnice.cz

tel.: + 420 603937559