rarasci

Mateřské centrum Klubu Slunečnice - program Rarášci

Milé maminky,

během celého roku Vás budeme rády vídat v našem centru, kde je pro Vás k dispozici plně vybavená herna, kuchyňka, prostorná šatna, možnost vjezdu s kočárky a vždy dobrá nálada:)

Prostředí našeho klubu je plně otevřeno všem bez rozdílu. Mateřské centrum má formu otevřené herny, kam je možné přijít každý pátek i bez předešlého objednání.

Snažily jsme se tím vyjít vstříc i těm maminkám, které mají častěji nemocné děti a nevyhovuje jim pravidelná, předem zaplacená docházka.

Díky tomu samozřejmě může někdy dojít k situaci, že se nám maminek sejde více a v těchto případech Vás prosíme o shovívavost.

Rády bychom Vás poprosily o přečtení našeho provozního řádu a o snahu se jím řídit.

Děkujeme :-)

herna

MATEŘSKÉ CENTRUM - PROGRAM RARÁŠCI

Pátek 9:30 - 11:30

- v rámci MC mají maminky i děti k dispozici hernu, ve které probíhá krátký program s říkadly. V malé dílně je připraveno vždy tvoření pro všechny ndšené děti i maminky.

Vstup:

70,- Kč / 2 hod.

Příplatek za druhé dítě - 30,-  Kč

Více Vám rády sdělíme na info@klubslunecnice.cz

HERNA

DNY K PRONÁJMU

sobota, neděle - téměř celý  prostor si můžete pronajmout pro uzavřenou skupinu přátel, popř. narozeninovou oslavu, v časovém rozpětí 10:00 - 20:00 (350,- Kč / 1 hod.)

pondělí, úterýherničku ve všední den pro uzavřenou skupinu maminek/tatínků s dětmi, v časovém rozpětí 7:30 - 11:30 (50,- Kč/ os./ hod.)

TERMÍN PRONÁJMU - PO KONZULTACI

DOBRÉ TYPY NA ŘÍKADLA A ZPÍVÁNKY (TEXTY NAJDETE ZDE)

enlightened

AKTUÁLNĚ:

Opět se na vás těšíme 14.9. 2018.

:-)