rarasci

Mateřské centrum Klubu Slunečnice - program Rarášci

Milé maminky,

během celého roku Vás budeme rády vídat v našem centru, kde je pro Vás k dispozici plně vybavená herna, kuchyňka, prostorná šatna, možnost vjezdu s kočárky a vždy dobrá nálada:)

Prostředí našeho klubu je plně otevřeno všem bez rozdílu. Mateřské centrum má formu otevřené herny, kam je možné přijít i bez předešlého objednání.

Snažily jsme se tím vyjít vstříc i těm maminkám, které mají častěji nemocné děti a nevyhovuje jim pravidelná, předem zaplacená docházka.

Díky tomu samozřejmě může někdy dojít k situaci, že se nám maminek sejde více a v těchto případech Vás prosíme o shovívavost.

Rády bychom Vás poprosily o přečtení našeho provozního řádu a o snahu se jím řídit.

Děkujeme :-)

herna

PROGRAM RARÁŠCI - VHODNÝ PRO DĚTI OD 15 MĚSÍCŮ DO 4 LET

Pátek 9:30 - 11:30

- v rámci MC mají maminky i děti k dispozici hernu, ve které probíhá krátký program s říkadly. V malé dílně je připraveno vždy tvoření pro všechny ndšené děti i maminky.

Vstup: 50,- Kč / 2 hod.

Více Vám rády sdělíme na info@klubslunecnice.cz

MATEŘSKÉ CENTRUM

DNY K PRONÁJMU - hernu si můžete pronajmout pro uzavřenou skupinu přátel, popř. narozeninovou oslavu (350,- Kč / 1 hod.)

TERMÍN PRONÁJMU - PO KONZULTACI

DOBRÉ TYPY NA ŘÍKADLA A ZPÍVÁNKY (TEXTY NAJDETE ZDE)

enlightened

AKTUÁLNĚ:

V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE ZAHAJUJEME OPĚT 6.10. 2017 - UŽ SE NA VÁS TĚŠÍME :-)